Fashion Police Officer

Fashion Police Officer dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin barbie oyunları!

Ey moda tutkunları! Nihai moda mücadelesine hazır mısınız? Bu oyunda yedi kız ciddi bir moda krizi içindedir. Büyük etkinlikleri için tam bir moda felaketi gibi görünen yakışıklı polis memuru Kevin tarafından suçüstü yakalandılar. Ama endişelenme, günü kurtarmak için buradasın! Moda becerilerinizi göstermenin ve bu kızların moda oyunlarını tekrar rayına oturtmalarına yardım etmenin zamanı geldi.

Ama bekleyin, daha da sulu olur! Kızlardan biri, erkeğiyle çıkarken yakalandı, ateşli bir karmaşa gibi görünüyordu. Bir diğeri çılgın bir havuz partisinde yakalandı ve geri kalanı bir bekarlığa veda partisinde, baloda ve hatta sıradan bir eski okul gününde yakalandı! Bu kızların moda hapishanesinden çıkıp ilgi odağı haline gelmelerine yardım etmek size kalmış. Meydan okumaya hazır mısın?

Memur Kevin, kızları karakola götürdü ve ellerinden gelenin en iyisini yapana kadar dışarı çıkmayacaklar. İşte burada devreye giriyorsun! Bu kızların ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına yardımcı olmak için en son moda trendlerine, aksesuarlara ve makyaj malzemelerine erişebileceksiniz. Yaratıcı olun, farklı stilleri karıştırın ve eşleştirin ve her kızın benzersiz kişiliği için mükemmel kıyafeti bulun. Moda sihrinizi kullanmanın ve bu moda felaketlerini moda tutkunlarına dönüştürmenin zamanı geldi!

Günü kurtarmaya ve nihai moda gurusu olmaya hazır mısınız? Başlamanın ve bu kızların büyük etkinliklerinde parlamalarına yardım etmenin zamanı geldi. Senin yardımınla, başlarını döndürecekler ve ağızlarını açık bırakacaklar. Benzeri olmayan bir moda macerasına hazırlanın ve dünyaya neyden yapıldığınızı gösterin! Bunu yapalım!

Fashion Police serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Hollywood Style Police
  2. TikTok Style Squad

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Fashion Police Officer? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için barbie oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.