Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales

Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin ateş ve su oyunları!

Fireboy ve Watergirl geri döndü! Uzun bir aradan sonra, Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales'da yeni bir maceranın yıldızları olan sevimli ikili, diğer maceraları gibi onları da yeni bir tapınak beklemektedir. Geleneği canlı tutmak ve her şeyi taze tutmak için, Fireboy ve Watergirl destanındaki bu yeni bölüm, karışıma yeni bir şey getiriyor: bu yeni destansı tapınağı keşfetmek için fantastik ikilinin bazı yardımcı müttefikleri, cana yakın periler olacak.

Daha önceki oyunlarda olduğu gibi, Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales'da da bir numaralı kurala sadık kalarak her türlü zorlukla benzersiz odaları çözmeniz gerekiyor: Suyla ateşi asla karıştırmayın. Bu, Fireboy'un asla sulu bir yüzeye basamayacağı ve Watergirl'ün ateşe basamayacağı anlamına gelir.

30 seviyenin üzerinde, kolları çekerek ve düğmelere basarak, bu unsurların asla karışmadığı şekilde çevreyi manipüle etmeniz gerekecek ve iki karakter güvenli bir şekilde yolculuklarının sonuna ulaşacak.

Eniyioyunlar.com'da destansı Fireboy ve Watergirl destanına devam edin ve bu yeni girişin ne gibi sürprizler getirdiğini görün.

fireboy and watergirl serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Fireboy and Watergirl 5 Elements
  2. Fireboy and Watergirl 4 Crystal Temple
  3. Fireboy and Watergirl 3 Ice Temple
  4. Fireboy and Watergirl 2 Light Temple
  5. Fireboy and Watergirl

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için ateş ve su oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.