Hot Dog Bush

Hot Dog Bush dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yemek oyunları!

Mükemmel burgeri yapmak kolay bir iş değil, ancak Amerika Birleşik Devletleri'nin eski başkanı olduğunuzda işler daha da karmaşıklaşıyor. Müşteri listesi normal bir liste değil, bu yüzden... size en iyisini diliyorum!

George W. Bush'un başkanlığı sona erdi, ancak bir sonraki kariyer seçimi nedir? Şimdilik New York'taki tüm aç insanlara sosisli sandviç satacak! Müşterilerin yemek isteklerini başlarının üstünde görün ve sosisli sandviçleri istediğiniz gibi hazırlayın. Sosisleri fazla pişirmeyin yoksa çöpe atmanız gerekir. Daha iyi ipuçları için olabildiğince hızlı servis yapın ve müşterilerin çok fazla beklemesine izin vermeyin, aksi takdirde ayrılacaklar. Günlük hedefinize ulaşın ve Bronx'tan Wall Street'e doğru yol alın! Siz ilerledikçe, daha fazla menü kullanılabilir hale gelir. Şehirdeki en iyi sosisli standını işletmek için gerekenlere sahip misiniz?

Müşteri siparişlerine göre sosisli sandviç ve diğer yiyecek türlerini hazırlayın, ardından yemek pişirmek ve müşterilere servis yapmak için yiyecekleri tıklayın veya sürükleyin. Bir sonrakine geçmek için her seviye için hedef miktarlara ulaşmayı unutmayın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Hot Dog Bush? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yemek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.