Soldier Legend

Soldier Legend dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin aksiyon oyunları!

Cephane stoklayın ve uzaylı istilasının Dünya'yı ele geçirmeyeceğinden emin olmaya hazırlanın ve bir sonraki varış noktası olarak gezegenimizi seçme kararlarından pişman olmalarını sağlayın. Soldier Legend'da, düşman tehdidini ortadan kaldırmak için elindeki tüm becerileri kullanarak savaşması gereken efsanevi bir askerin cesur bir askerin rolünü üstlenirsiniz. Ama yalnız değilsin, çünkü emrinde silahların var. Çok ve çok sayıda silah. Üstelik hava saldırılarına, mayınlara ve yolunuza çıkan her şeyi yok etmek için yapılmış diğer egzotik ekipmanlara erişiminiz var.

Muazzam güce sahip her türlü silaha erişmek için düşmanlarınızı ortadan kaldırmanız gerekecek. Bu, silahları ve diğer imha araçlarını satın almak için kullanacağınız paraları düşürmelerini sağlayacaktır. Ve gerçekten alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız olacak, çünkü uzaylılar da farklı güçlere ve silahlara sahip her türden çeşitli birliklerle bu savaşa hazırlıklı geldiler. Bu yüzden Soldier Legend oyununda sadece tetiğe basmanız ve mermilerin uçuşmasını izlemeniz gerektiğini düşünmeyin, çünkü size saldıran düşmanlara uyum sağlamanız ve hangisinin önce ortadan kaldırılması gerektiğine öncelik vermeniz gerekecek. Ve mermilerinizi nasıl ateşlediğinize dikkat etmenizin bir başka nedeni de, silahınızı periyodik olarak yeniden doldurmanız gerektiğidir. Ve uzaylılar bulunduğunuz yere akın ederken istemediğiniz bir şey varsa, silahınızı yeniden doldurmanız gerekir.

Eniyioyunlar.com üzerinde Soldier Legend oynadığınızda bazı uzaylıları ortadan kaldırmaya hazır olun ve hangi puana ulaşabileceğinizi görün.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Soldier Legend? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için aksiyon oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.