100 Doors: Escape Room

100 Doors: Escape Room dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kaçış oyunları!

Lord Kelly'nin malikanesi sırlarla dolu ve Eniyioyunlar.com sitesinde 100 Doors: Escape Room oynadığınızda bunları ortaya çıkarmak size kalmış. Bu oyunda tahmin ettiğiniz gibi 100 odayı geçmeniz gerekiyor. Ancak bu, ilk bakışta göründüğü kadar kolay bir iş değildir, çünkü her biri açmak için bir anahtar gerektirmez, bunun yerine kapıyı açmanın ve oyunda ilerlemenin püf noktasının ne olduğunu bulmanız gerekir. Bu, gizli anahtarları bulmaktan, kapının kilidini çeken ağırlıklı bir sistemden yararlanmaya kadar her şey olabilir. Bulmacalar, alışılmışın dışında düşünmenizi gerektiriyor ve 100 Doors: Escape Room'in ayrıntılı malikanesinde ilerlemek heyecan verici.

Ve bir odanın yapbozunu çözmenin verdiği tatminin yanı sıra, söz konusu bölümde ilerledikçe ilginç bir rastlantısal gerçekle de karşılaşıyorsunuz. Bu ek bir avantajdır, ancak yeni ve harika bir gerçeği öğrendiğinizde her zaman bir artıdır. Ve 100 Doors: Escape Room oyununda çözülecek çok sayıda bulmaca ve öğrenilecek çok sayıda gerçek var. Her şey ne kadar sabırlı olduğunuza ve gözlem ruhunuzun ne kadar iyi olduğuna bağlıdır. Bazı bulmacalar oldukça zor, bu yüzden onları çözmek için gerçekten çok düşünmeniz gerekecek. Ancak Lord Kelly'nin malikanesinde ilerlemeye devam ettikçe ve oyunun konusu hakkında daha fazla bilgi edindikçe, getirisi buna değer.

Eşsiz bulmacaları ve odaları olan 100 Doors: Escape Room, üstesinden gelinmesi gereken pek çok heyecan verici zorluk sunuyor ve Eniyioyunlar.com üzerinde bir bulmaca oyunu oynamak istiyorsanız harika bir seçim. Öyleyse bu eski evin sakladığı gizemleri çözmeye çalışın ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Bir bilgisayardan oynuyorsanız, oyun nesneleri ile etkileşim kurmak için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi 100 Doors: Escape Room? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kaçış oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.