Haunt the House

Haunt the House dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin korku oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde oynarken sevimli bir hayalet olun ve Haunt the House'in ürkütücü malikanesindeki konukları korkutun. Öykünmenin gücü ve Ruffle.js'nin yardımıyla, en sevdiğiniz Flash oyunlarından bazılarını doğrudan tarayıcınızdan Eniyioyunlar.com sitesinde oynayabilirsiniz. En sevdiğiniz klasik oyunlardan bazılarını yeniden oynayın veya onları ilk kez Eniyioyunlar.com sitesinde keşfedin ve saatlerce süren eğlencenin tadını çıkarın.

Haunt the House'de adından da anlaşılacağı gibi aksiyon perili bir evde geçiyor. Ancak, muhtemelen beklediğinizden biraz farklı olarak, Haunt the House oyununda konukları korkutması gereken bir hayalet rolünü üstleniyorsunuz, tersi değil. Genellikle korku oyunlarında korkutucu durumlardan kaçmanız gerekir, ancak Haunt the House oyununda göreviniz tüm konukları evden korkutmaktır. Bunu her türden yaratıcı yolla yaptınız, ama çoğunlukla çevreyi manipüle ederek. Bu nedenle, dolaplara sahip olmaya hazırlanın ve bir misafir geldiğinde onları açın ya da çevreden her türlü öğeyi alıp hareket ettirin.

Ev misafirlerle dolu olduğundan, insanları korkutup kaçırmak istiyorsanız yapacak çok işiniz olacak, ama neyse ki misafirleri çığlıklar atarak kaçırmak için tonlarca fırsat var. Konukların korku içinde kaçmasını sağlamanın doğru yolunu bulmak, Haunt the House oyununun getirdiği keyiflerden sadece biri.

Eniyioyunlar.com sitesinde Haunt the House oynarken konukları korkutun ve sevimli bir hayalet rolüne bürünün.

Nasıl oynanır

Hareket etmek için WASD tuşlarını kullanın ve nesneleri ele geçirmek için Space tuşuna basın. Daha gelişmiş hareketler gerçekleştirmek için oyundaki talimatları izleyin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Haunt the House? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için korku oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir