Robo Battle

Robo Battle dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin macera oyunları!

Eniyioyunlar.com'da Robo Battle'ı seçtiğinizde sevimli ama ölümcül bir robot olarak oynayın ve ilginç ve eğlenceli karşılaşmalarla dolu 18 seviyeden oluşan yolculuğun sonuna gelmeye çalışın. Bir sonraki seviyeye geçmek için, yolunuza çıkan ölümcül düşmanlara karşı silahınızı kullanmanız gerekecek, ancak aynı zamanda savaşabilmek için en iyi zamanın ne zaman saldırmak ve ne zaman ayrılmanız gerektiğini de bilmeniz gerekecek. başka bir gün. Bazen tehlikeleri atlatmaya çalışmak en iyisidir. Ve ne zaman lazerler, sivri uçlar veya dönen testere bıçakları görseniz, mümkün olduğunca çabuk yoldan çekilin.

Robo Battle fabrika seviyeleri çeşitli ve benzersizdir ve her birinin üstesinden gelmeniz gereken farklı zorluklar vardır. Ve eğer bir şeyler toplamayı seviyorsanız bilmelisiniz ki dünyada bulabileceğiniz 54 özel madeni para var. Çevrede dikkatli bir şekilde gezinerek, hassas zıplayarak veya geri çekilmenin bir seçenek olmadığı durumlarda savaşarak, seviyeleri kazanmak bir adım ötededir. Bir sonraki platforma nasıl geçeceğinizi bulmanız gerektiğinde sessiz anları çılgın dövüş anlarıyla bir araya getiren Robo Battle, tüm süresi boyunca her şeyi ilginç tutar.

Eniyioyunlar.com'da Robo Battle oynarken sevimli bir robotla eğlenceli bir maceraya atılın.

Nasıl oynanır

Sola, sağa hareket etmek için ok tuşlarını kullanın veya zıplamak için yukarı basın ve ateş etmek için Space tuşunu kullanın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, bu düğmeler ekranın altında görünür ve ilgili işlemlerini yapmak için bunlara dokunmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Robo Battle? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için macera oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.