Age of War

Age of War dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin strateji oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde oynarken bir kez daha klasik Flash deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu kez, güçlü Ruffle öykünücüsü size Age of War'i getirdi, stratejik zihninizi devreye sokmanızı isteyecek bir oyun. Üssünüze saldırıp savunurken, sürekli gelişen zaman çizelgesini göz önünde bulundururken sürekli olarak yeni birimler oluşturmanız gerekecek. Mağara adamı çağında başlıyorsunuz ve yavaş yavaş gelecek çağa kadar ilerliyorsunuz. Tabii ki, ne kadar gelişirseniz, emrinizde o kadar iyi ekipman olacak, bu nedenle ilk başta düşmanlarınıza taş atmaya başlarsanız, kısa süre sonra lazerler ve gelişmiş silahlar gibi her türlü fütürist alete sahip olacaksınız. Düşmanınızın da bu harika yeni teknolojiye erişebileceğini unutmayın.

Birim oluşturmanın yanı sıra etkinleştirebileceğiniz özel saldırılara da erişebilirsiniz. Ancak bunlar yalnızca idareli bir şekilde kullanılabilir, bu nedenle bunları yalnızca en zorlu durumlarda kullandığınızdan emin olun. İşler karışsa da, çağlar boyunca ilerlemek istiyorsanız soğukkanlılığınızı korumanız gerekecek. Düşmanın hangi birimlere sahip olduğuna dikkat ederseniz, gireceğiniz her türlü şiddetli savaşa hızla uyum sağlayabilir ve savaşabilirsiniz.

Age of War gibi oyunlar tarayıcınızda geçici olarak kullanılamıyor olsa da Eniyioyunlar.com, size en sevdiğiniz Flash oyunlarından bazılarını sunmak için yavaş ilerleyen ve uyumluluk listesini genişleten Ruffle'ı kullanıyor.

Eniyioyunlar.com sitesinde Age of War oynadığınızda klasik bir Flash oyununda çağlar boyunca savaşın.

Nasıl oynanır

Oyundaki öğeleri seçmek için farenin sol düğmesini kullanın.

Age of War serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Age of War 2

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Age of War? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için strateji oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir