Clash Of Navies

Clash Of Navies dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin strateji oyunları!

Kazanan stratejiyi bulun ve Eniyioyunlar.com üzerinde Clash Of Navies oynarken büyük donanmanız için güç toplayın. Kaptan şapkanızı taktığınızda, bir filo komutanının büyük sorumluluklarının tadına varacaksınız. Clash Of Navies savaş gemilerinin özel özellikleri var ve saldırı stratejinize ve amansız düşman saldırısına karşı savunmanızı nasıl kurmak istediğinize bağlı olarak, her birini ne zaman konuşlandırmak için doğru zamanı bulmak sizin işiniz. Rakip filonun emrinde aynı gemiler var, bu yüzden hangisinin her birine karşı en iyi sonucu verdiğini hızlı bir şekilde öğrenmeniz gerekecek.

Deniz savaşları oldukça yoğun olabilir ve aldığınız her karar sizi zafere bir adım daha yaklaştırabilir, yanlış yönlere birden fazla adım atarsanız, yenilgiye bir adım daha yaklaşırsınız. Zaferin anahtarlarından biri, düşmanınızın kuvvetlerine hızlı ve verimli bir şekilde uyum sağlama yeteneğinizdir. Ancak bir savaşı kazanmak için her zaman bekleyip düşmanın size ne fırlatacağını göremezsiniz, çünkü düşman kaptanını şaşırtmak ve geride bırakmak için inisiyatif almalı ve cesurca savaşmalısınız.

Clash Of Navies oyununda bir gemiyi savaşa çağırmak için, ekranın alt kısmında bulunan kart destesinden gemiyi seçmelisiniz. Bu güvertede hangi gemilerin görüneceğini kontrol edemezsiniz, ancak her an emrinizde birden fazla seçeneğiniz vardır. Her gemi belirli sayıda kaynağa mal olur ve bir gemiyi savaşa çağırmak mı yoksa daha güçlü bir gemi elde etmek için daha fazla kaynak toplayana kadar biraz daha beklemek mi istediğinize karar vermelisiniz.

Eniyioyunlar.com'da oynadığınızda Clash Of Navies tarafından verilen deniz savaşlarını kazanın.

Nasıl oynanır

Bir bilgisayar kullanıyorsanız, oyunun öğeleriyle etkileşim kurmak için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, oyunla etkileşim kurmak için ekrandaki düğmelere dokunun.

clash serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Clash Of The Deep Sea Monsters
  2. Clash Of Armour
  3. Clash of Tanks
  4. Clash of Skulls

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Clash Of Navies? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için strateji oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.