Asteroids

Asteroids dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin atari oyunları!

Video oyunları tarihini büyük ölçüde etkilemiş ikonik bir oyun olan Eniyioyunlar.com'da Asteroids oynayın ve iz bıraktığı tüm oyunları tespit etmeye çalışın. Eğlenceli oynanışı ve benzersiz fikirleri, mirasını garantiledi ve bugün hala oynanıyor olması, onun hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatıyor.

Asteroids oyununda aksiyon uzaya yerleştirildi ve aynı anda hem kaçmanız hem de gelen asteroitlere ateş etmeniz gerekiyor. Kontroller, oyunu gerçekten farklı kılan şeydir, çünkü hareketinizin ataletini hesaba katmanız gerekir ve dikkat etmezseniz uçağınızın kontrolünü tamamen kaybedersiniz. Bir başka benzersiz fikir, ekranın kenarını geçerseniz karşı tarafta nasıl ortaya çıkacağınızdır, bu da bir strateji katmanı ekler, ancak aynı zamanda çok fazla belirsizlik de ekler.

Eniyioyunlar.com'da klasik bir oyun oynayın ve tarihe bir göz atın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Asteroids? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için atari oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.