Bartender The Right Mix

Bartender The Right Mix dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin komik oyunlar!

Barın arkasına geçin ve Eniyioyunlar.com sitesinde Bartender The Right Mix oynarken Miguel'in zevkine göre hareket edin! Bu klasik Flash deneyiminde, barmen Miguel'i çok memnun edecek sihirli içeceği bulana kadar içecekleri bir kez daha karıştıracaksınız. Sadece votka, viski veya rom ile yetinmeyin. O içecek rafına uzanın ve tekila gibi egzotik bir şeyler de deneyin. Biraz limon sıkın, ancak içeceği çok ekşi yapmak istemiyorsanız aşırıya kaçmayın. Bu tatların soğumaya ihtiyacı varsa buzu da unutmayın. Şimdi hepsini güvenle karıştırın, çünkü böylesine değerli bir içkiyi yaparken yapılacak yanlış bir hareket, zavallı yaşlı Miguel'i, içkinin gücünden her türlü başka rahatsızlığa uçmak gibi her türden talihsiz duruma getirebilir.

Doğru karışım için içeceklerin sihirli kombinasyonunun ne olduğunu biraz tahmin ediyor olsanız da, Bartender The Right Mix oyununun eğlencesi deney yapmaktır ve bu oyun size doğru olanı bulana kadar her türden içeceği karıştırmak için bolca şans verir. Ve sonuç ne olursa olsun, karışımı her karıştırdığınızda ve servis için hazırladığınızda, sonuçların ne olacağını merakla bekleyeceksiniz. Ya patlayıcı bir sonuçla sonuçlanabilirler ya da tam tersine, Miguel'in susuzluğunu gidermek için ihtiyaç duyduğu şey olabilirler.

Muhteşem Ruffle öykünücüsünün gücüyle Eniyioyunlar.com sitesinde bir kez daha klasik Flash oyunların keyfini çıkarın ve Bartender The Right Mix oynarken iyi eğlenceler.

Nasıl oynanır

Oyunun öğeleriyle etkileşim kurmak için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, oyundaki düğmelere dokunun.

bartender serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. FNAF Bartender
  2. Pirate Bartender Captain's Grog

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Bartender The Right Mix? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için komik oyunlar kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.