Battleships Pirates

Battleships Pirates dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin macera oyunları!

Eniyioyunlar.com'da biraz şans ve stratejinin, filonuzu yok etmeden önce rakibin gemilerini batıran ilk kişi olmanızı sağlayacağı klasik bir masa oyunu oynayın. Battleships Pirates, popüler masa oyunu Battleship'e dayanan bir oyundur. Bu oyunda emrinizde, her biri kendi boyutlarında bir gemi filonuz var ve onları tahtaya yerleştirmeniz gerekiyor. Düzeninizi nasıl düzenleyeceğiniz konusunda yaratıcı olmalısınız, çünkü gemilerinizi iyi bir şekilde yerleştirmek Battleships Pirates'daki savaşın yarısıdır. Yerleşimleriniz ne kadar şaşırtıcı olursa, rakibinizin kafasını karıştırma şansınız o kadar yüksek olur ve bu da sizi çok imrenilen zafere bir adım daha yaklaştıracaktır.

Savaş düzeninizden memnun olduktan sonra Battleships Pirates oyununun diğer yarısı başlar. Bu bölümde rakibinize saldırmanız gerekiyor, ancak masa oyununu bu kadar benzersiz kılan şey, düşmanın filosunu görmemenizdir. İlk başta, yalnızca bir şeye çarpma umuduyla, tamamen rastgele çekim yapmanız gerekir. Başarılı bir vuruş yapmayı başardığınızda, eğlence gerçekten başlar. Kendi gemileriniz gibi, düşman gemilerinin her birinin benzersiz boyutları vardır ve onu tamamen batırmak için bir geminin tamamını vurmanız gerekir. Konumunu öğrendikten sonra, tipinin yanı sıra dönüşünün nasıl olduğunu çabucak tespit etmeniz gerekir.

Battleships Pirates'i ilham aldığı sevilen masa oyunundan ayıran bir şey, bu oyunun ilginç bir hikayesi, karakterleri ve birden fazla seviyesi olması, bu nedenle oyun gerçekten güvenilir ekibinizle birlikte denizde bir yolculuk gibi geliyor. , denizlerin şimdiye kadar tanıdığı en iyi kaptan olma görevinizde bağlı kalabileceğiniz. Bir görev sırasında önemli olaylar olduğunda bu ilginç geçişleri ekleyin ve Battleships Pirates'in benzersiz bir stili olduğunu söyleyebilirsiniz. Zaten bildiğiniz ve sevdiğiniz klasik deneyime bir başka ilave de, birimlerinizi bir seviyenin sonucunu büyük ölçüde değiştirebilecek ilginç yeteneklerle donatabilmenizdir.

Eniyioyunlar.com üzerinde Battleships Pirates oynadığınızda bir deniz macerasına çıkın ve ekibinizi zafere taşıyın!

Nasıl oynanır

Oyunun öğeleriyle etkileşime geçmek için, PC kullanıyorsanız farenin sol düğmesini kullanabilir veya bir mobil cihazda oynuyorsanız ekrana dokunabilirsiniz.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Battleships Pirates? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için macera oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.