Bubble Dragons

Bubble Dragons dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin hayvan oyunları!

Bahislerin normalden daha yüksek olduğu bir baloncuk patlatma oyununda eğlenin, çünkü Bubble Dragons oyununda ne kadar iyi oynarsanız, yavru ejderhanın yumurtadan çıkmasına yardım etmeye o kadar yaklaşırsınız. Ejderha ile aranızda koruyucu baloncuklardan oluşan bir kalkan duruyor, bu yüzden aynı türden en az üç topu birbirine bağlayacak şekilde ateş ederek ona giden yolu temizlemeniz gerekiyor. Bunu başarırsanız, yolunuzdan çekilirler ve yavru ejderhaya bir adım daha yaklaşırsınız.

Size yardımcı olmak için, baloncuklarınız çarpıştığında patlayanlar gibi, size yardımcı olabilecek özel baloncuklar aramaya devam edin. Güçlerini kullanarak tüm bebek ejderhaları kurtarmak için destansı yolculuğunuzda ilerleyebilirsiniz.

Hedefinizi kullanın ve Eniyioyunlar.com'daki tüm ejderhaları kurtarın ve yolunuzdaki baloncukları temizlerken bolca eğlenin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Bubble Dragons? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için hayvan oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.