Bubble Shooter Wheel

Bubble Shooter Wheel dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin top oyunları!

Eniyioyunlar.com'da Bubble Shooter Wheel'i seçtiğinizde havalı bir balon patlatma oyunu oynayın. Buna benzer diğer oyunlarda olduğu gibi, Bubble Shooter Wheel oyununda bir yığın halinde farklı renklerde topları vurmanız gerekir. Kazanmak için atışlarınızın, aynı renkten en az üç topun birbirine bağlanacağı ve böylece onları tahtadan kaldıracak şekilde yerleştirilmesi gerekir.

Bubble Shooter Wheel'i bu türdeki diğer oyunlardan farklı kılan şey, yığının sürekli dönmesidir. Bu, oyuna ekstra bir strateji katmanı getiriyor. Buna ek olarak, hafızanız da teste tabi tutulur, çünkü bir atış şu anda gördüğünüzden çok daha değerli olabilir. Tahtanın gizlenmiş ve şu anda döndürülmekte olan yarısını hatırlıyorsanız ve ateş etmeme sabrınız varsa, çok daha geniş bir alanı temizleyebilirsiniz.

Klasik bir deneyim için Bubble Shooter Wheel'ı Eniyioyunlar.com'da oynayın, ancak bazı harika yeni eklemeler de yapın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Bubble Shooter Wheel? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için top oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.