Castle Defense

Castle Defense dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin savunma oyunları!

Savunmanızı akıllıca planlayın ve Castle Defense oynarken yakın bir saldırıya hazırlanın. Kalenizin kuşatması hiç durmayacak gibi görünüyor, ancak harika taktikler ve dikkatli yönetimle işgalcileri püskürtmek için uzun süren kişi için hayatta kalabilirsiniz.

Dört farklı temaya sahip 40'tan fazla haritada, her türlü farklı mermiyi ateşleyebilen çeşitli kuleler ve emrinizde olabilecek diğer güçleri kullanarak güçlü kalenizi korumanız gerekiyor. Başarılı bir savunma yapmak için, etkililiğini en üst düzeye çıkarmak için belirli bir noktaya hangi kuleyi yerleştirmek istediğinizi dikkatlice seçmelisiniz. Kulelerinizin yerleşimine ek olarak, saldıran farklı düşman türlerini de hesaba katmalısınız, çünkü her birinin belirli güçlü ve zayıf yönleri vardır, onları yenmek için bilmeniz gerekir.

Harika müzikleri ve grafikleriyle Castle Defense sizi kendi dünyasına çeker ve sizi ülkedeki en iyi savunmacı olmak için eğitir. Eniyioyunlar.com üzerinde oynayın ve düşmanlarınızın her saldırısını durdurun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Castle Defense? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için savunma oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.