Crush Masters Zoo Fun

Crush Masters Zoo Fun dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin hayvan oyunları!

Crush Masters Zoo Fun oyununda kurallar basittir ve öncül keyiflidir: her seviye size sevimli hayvan çizimleriyle dolu bir tahta (her zaman farklı bir konfigürasyona sahiptir) sunar. Oyunda ilerlemek ve Crush Masters Zoo Fun'in tüm seviyelerini geçmek için, oyun alanında bulunan sevimli yaratığın her simgesinin altında belirtilen gerekli miktarı tahtadan çıkarmayı başarana kadar hayvan gruplarına tıklamanız gerekir. ekranın üst kısmı.

Oyuna biraz daha meydan okumak için o sayılara ulaşmanız ve belirli sayıda hamlede görevleri tamamlamanız gerekiyor, bu yüzden seçiminizi yapmadan önce mutlaka ileriyi düşünün. Tablodan çıkardığınız her grup, tahtada bir boşluk oluşturacak ve bu boşluk, yerine bazı yeni rastgele öğelerle doldurulacak ve tahta konfigürasyonunu tamamen değiştirecektir. Ancak Crush Masters Zoo Fun, seçildiğinde tahtanın bir bölümünü temizleyecek özel öğeler şeklinde size bir yardım eli veriyor. Bu eşyaların güçlerini en üst düzeye çıkarabilirseniz, seviyenin hedefine çok daha hızlı ulaşırsınız. Ancak dikkatli olun, çünkü bu eşyaların gücü bölümün büyük bir bölümünü etkiler ve bunları akıllıca kullanmazsanız daha fazla sorun yaratabilirler.

Crush Masters Zoo Fun seviyelerinde ilerlemek ve Eniyioyunlar.com üzerinde oynamak için strateji ve beceriyi birleştirin.

Nasıl oynanır

Bilgisayar kullanıyorsanız, oyunun öğelerini seçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, bu seçimleri yapmak için ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Crush Masters Zoo Fun? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için hayvan oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!