Magic Match

Magic Match dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin 3'lü eşleştirme oyunu!

Büyülü ve huzurlu bir krallığa seyahat edin ve canlı renklerle dolu eğlenceli bir oyun olan Magic Match oynarken gözlem becerilerinizi geliştirin. Magic Match'da kazanmak için, aynı türden en az iki yan yana bulunan elementi bulmanız ve bunlardan birine tıklamanız gerekir. Bu, onları oyun tahtasından kaldıracak ve ayrıca sahnenin konfigürasyonunu değiştirecektir. Bu, işin içinde biraz strateji de olmasını sağlar.

Tahtayı temizlemenize yardımcı olmak için seçebileceğiniz çeşitli öğeler de vardır. Yakınlarındaki küçük bir alanı temizleyecek bombalar veya düz bir çizgide her şeyi temizleyen roket gibi şeyler.

Ve meydan okuma her zaman işleri biraz daha eğlenceli hale getirdiğinden, Magic Match oyununda bir sonraki seviyeye geçmek için yerine getirmeniz gereken bazı koşullar vardır. Ekranın sol üst köşesinde, belirli bir türden kaç karoyu temizlemeniz gerektiğini göreceksiniz ve ekranın üst orta kısmında yapmanıza izin verilen maksimum hamle sayısına sahipsiniz.

Eniyioyunlar.com'da başka bir rahatlatıcı oyun keşfedin ve mümkün olduğunca az hamlede tahtayı temizlemeye çalışın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Magic Match? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için 3'lü eşleştirme oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.