Crush Master Farmland

Crush Master Farmland dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin 3'lü eşleştirme oyunu!

Crush Master Farmland oynarken çok sayıda lezzetli meyve görmeye hazır olun, ancak yemek yedikten sonra oynadığınızdan emin olun, aksi takdirde oyuna odaklanmanız zor olacaktır. Crush Master Farmland oyununda, harika bir şekerli iyilik patlamasında, meyve gruplarını ekrandan kaldırmak için tıklamanız gerekiyor.

Ekrandan bir grup meyve her kaldırıldığında, onların yerine başka bir yığın düşecektir. Bunu dikkate almalısınız, çünkü stratejinizi buna göre ayarlayabilir ve dikkatli olursanız, tek bir tıklamayla devasa meyve yığınlarını kaldırabilirsiniz. Ve iyi bir stratejinin yanı sıra, tahtayı temizlemenize yardımcı olacak faydalı öğeler de kullanabilirsiniz.

Eniyioyunlar.com'da Crush Master Farmland oynarken meyve yığınlarını tespit etmeye ve eğlenmeye hazırlanın.

Nasıl oynanır

Farenizi kullanarak veya ekrana dokunarak, meyve yığınlarını ekrandan kaldırmak için seçin. Büyük miktarda meyveyi bir kerede kaldırarak yüksek puanlar kazanın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Crush Master Farmland? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için 3'lü eşleştirme oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.