Dr. Panda School

Dr. Panda School dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin hayvan oyunları!

Okuldaki ilk gününüz biraz göz korkutucu olabilir çünkü bu, gezinmeniz gereken tamamen yeni bir ortamdır. Başaracağınızdan eminiz, ancak neden Dr Panda'ya ve her türden arkadaş canlısı karaktere katılmıyorsunuz ve okulun ilk gününde birlikte keşfe çıkmıyorsunuz?

Dr. Panda School'da koridorlardan, mutfaktan ve okulun çevresindeki diğer birçok yerden her türden farklı sınıfı keşfedeceksiniz. Üstelik bu odalarla etkileşime geçebilir ve gerçekten keşfedebilir ve merakınızı giderebilirsiniz. Tüm bu yerleri gerçek hayatta gördüğünüzde, çevreye biraz aşina olmak çok yardımcı olacaktır.

Güzel grafikler, mutlu müzikler ve bu macerada size eşlik eden harika arkadaşlarla Dr. Panda School'daki tüm yerleri kesinlikle görmek isteyeceksiniz.

Okul maceranıza Eniyioyunlar.com yardımıyla başlayın ve hiçbir şey sizi bu muhteşem yolculuğa hazırlayamazken Dr. Panda School ile okulda bulacağınız sihrin bir görüntüsünü yakalayabilirsiniz.

Dr. Panda serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Dr. Panda Farm
  2. Dr. Panda Airport
  3. Dr. Panda Daycare
  4. Dr Panda Restaurant

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Dr. Panda School? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için hayvan oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.