Drag Racing City

Drag Racing City dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yarış oyunları!

Drag yarışı, diğer yarış oyunları stilleri kadar popüler olmasa da, kendi çekicilikleri ve karmaşıklıkları vardır ve bir kez ustalaşmaya başladığınızda bunu takdir etmeyi öğreneceksiniz. Eniyioyunlar.com sitesinde, kısa mesafeli araba yarışlarında becerilerinizi geliştirebileceğiniz bu tür birkaç oyun var. Bu tür oyunlardan biri, size eğlenceli bir kısa mesafeli araba yarışı deneyimi sunan Drag Racing City oyunudur. Dört benzersiz konumu, dört farklı oyun modu, 32 arabası ve beş yükseltilebilir araba parçasıyla, drag yarışı deneyiminden adil payınızı alacaksınız. Dört farklı yarış yeri, farklı yarış türleri sunar ve kişiselleştirme düzeyi, bu tür oyunların hayranlarını memnun etmek için yeterli olmalıdır.

Drag yarışının temel kuralları Drag Racing City oyununda da mevcut ve doğrudan diğer arabalara karşı düz bir çizgide yarışıyorsunuz. Yarışı kimin kazanacağına karar veren şey, sürücülerin doğru zamanda vites değiştirme becerisidir. Kısa mesafeli araba yarışı bir sabır oyunudur ve arabanızın yeteneklerini bilmek yarışı kazanıp kazanmayacağınıza karar verecektir. Biraz ekstra hıza ihtiyacınız varsa, arabanızın hızlandırma özelliğini her zaman etkinleştirebilirsiniz, ancak bunun sınırlı bir kaynak olduğunu unutmayın, bu yüzden akıllıca kullanın.

Drag Racing City'i seçtiğinizde Eniyioyunlar.com sitesinde eğlenceli bir yarış oyunu oynayın.

Nasıl oynanır

Hızlanmak için Space tuşuna, vites değiştirmek için yukarı ok tuşuna ve nitro boostu kullanmak için N tuşuna basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrandaki düğmelere dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Drag Racing City? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yarış oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.