Hydro Storm 2

Hydro Storm 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yarış oyunları!

Muhtemelen daha önce yarış oyunları oynadınız ama belki de su üzerine kurulu yarış oyunları oynamadınız. Eniyioyunlar.com sitesinde, Hydro Storm 2 oynadığınızda, jet skilerin arabaların veya motosikletlerin yerini aldığı yoğun su yarışları yaşayabilirsiniz. Ve Hydro Storm 2 yarışları, oyunlara aşina olabileceğiniz yeni bir öğe daha getiriyor ve bu, jetskilerin size diğer rakiplere karşı avantaj sağlayabilecek yıkıcı silahlarla donatılması gerçeğidir. Elbette, size güçlü avantajlar sağlayabilecek aynı silahlar Hydro Storm 2'deki tüm yarışçılar için de mevcuttur, bu nedenle, çılgınca dalgaların üzerinde sürerken bu, her zaman hesaba katmanız gereken bir şeydir.

Hydro Storm 2'teki her araç, yalnızca azami hız ve kullanım gibi benzersiz özelliklere sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda farklı silahlarla donatılmış olarak geliyor. Bu şekilde, benzersiz tarzınıza ve tercihlerinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Belki çok hızlı, daha düşük cana sahip bir jetski veya hız eksikliğini ateş gücü ve sağlıkla telafi eden bir su tankı istiyorsunuz. Emrinizdeki cephanelik, makineli tüfekler, el bombaları, aynı zamanda füzeler ve diğer patlayıcı cihazlar arasında değişir. Hydro Storm 2 denizlerini dolduran sandıklara dikkat edin, silah ikmalinizi tamamlayın. Ve silah kasalarının yanı sıra jet ski'nizi tamir edecek kasalar da var, bu yüzden çok fazla hasar aldığınızda bunları aradığınızdan emin olun. Silah yönetimine ek olarak, size çok ihtiyaç duyduğunuz hız artışını sağlayacak çeşitli platformlardan da yararlanabilirsiniz. Bunları diğer yarışçılara yetişmek ve onlarla aranızdaki mesafeleri çok daha fazla açmak için kullanın.

Eniyioyunlar.com sitesinde Hydro Storm 2 oynadığınızda, çalkantılı denizlerde benzersiz ve ilginç bir senaryoda aksiyon dolu yarış deneyimini yaşayın.

Nasıl oynanır

Jet skinizi yönlendirmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın, birincil silahınızı ateşlemek için Z tuşuna veya sol fare düğmesine veya ikincil silahınızı ateşlemek için X tuşuna veya sağ fare düğmesine basın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Hydro Storm 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yarış oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir