Ducklings.io

Ducklings.io dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin hayvan oyunları!

Aynı .io oyunlarından bıktınız mı? Neden yeni ve heyecan verici bir şey denemiyorsunuz? Hedefin rakiplerinizi ezmek olmadığı .io türüne yepyeni bir yorum getiren Ducklings.io'yu deneyin. Aslında oldukça barışçıl bir durum. Yapmanız gereken sevimli ördek yavrularını toplayıp onları küçük cennet huzurunuza, yuvanıza geri getirmek.

Zorluk, denizde çok sayıda balık olması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Balık derken, sizinle aynı hedefi paylaşan diğer oyuncuları kastediyoruz. Bahse gireriz ördek yavrularının sevimliliği yüzünden, toplayabildikleri kadar çok toplamaya direnemezler! Oyuncu düşmanlarının yanı sıra, sizi yolda durduracak yelkenli ve kayıklara da dikkat etmelisiniz! Ayrıca, ne kadar çok ördek yavrusu toplarsanız, o kadar çok şapka ve aşamanın kilidini açarsınız.

Çok oyunculu eğlenceye katılın ve Ducklings.io'yu Eniyioyunlar.com'da oynayın!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Ducklings.io? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için hayvan oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.