Rabbids Volcano Panic

Rabbids Volcano Panic dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin .io oyunları!

Rabbids Volcano Panic ile Eniyioyunlar.com sitesinde çılgın bir maceraya hazırlanın. Muazzam bir volkanik patlamayla karşı karşıya olan Rabbids Adası'nın kaosuna ve heyecanına dalın! Görevin mi? Çökmekte olan adanın tehlikeli arazisinde gezinirken mümkün olduğu kadar uzun süre güvende kalın. Her geçen an, ayaklarınızın altındaki zemin giderek daha dengesiz hale geliyor, bu yüzden aklınızı başınıza alın ve panikleyen Rabbid'ler sizi de kendileriyle birlikte aşağı çekmeden önce çökmekte olan zeminde ilerleyin. Rabbids Volcano Panic'da övünme hakları ve zafer için yarışırken kimin kaosa dayanıp galip gelebileceğini görmek için arkadaşlarınıza ve oyuncu arkadaşlarınıza meydan okuyun. Hızlı oynanışı ve öngörülemeyen sürprizleri ve dönüşleriyle Rabbids Volcano Panic heyecan verici rekabet ve yürek hoplatan heyecan için fırsatlar sunuyor.

Volkanik patlamanın kaosu içinde gezinirken rakiplerinize karşı üstünlük kazanmanıza yardımcı olabilecek bonus öğelere dikkat edin. Hız artışlarından koruyucu kalkanlara kadar bu güçlendirmeler, hayatta kalma ile felaket arasındaki fark anlamına gelebilir. Ancak dikkatli olun; Rabbid dostlarınız, kendi hayatta kalmalarını sağlamak için kirli oynamaktan öteye gidemezler. Diğer oyuncuları tuzağa düşürmek ve ilk önce onların düşmesini sağlamak için zekanızı ve stratejinizi kullanın, ayakta kalan son Rabbid olarak yerinizi garantileyin.

Her geçen an, Rabbids Volcano Panic'in yoğunluğu artıyor ve siz kaosu aşmak ve galip gelmek için çabalarken sizi sınırlarınıza zorluyor. Rekabette bir adım önde olup volkanik patlamadan sağ çıkmayı başarabilecek misiniz, yoksa Rabbids Adası'nın kaosuna mı sürükleneceksiniz? Seçim sizin; o halde cesaretinizi toplayın, reflekslerinizi geliştirin ve Eniyioyunlar.com'deki Rabbids Volcano Panic oyununda harika bir maceraya hazırlanın!

Nasıl oynanır

Hareket etmek için ok tuşlarını kullanın veya farenin sol tuşuna basın ve hareket etmek için fareyi hareket ettirin. Mobil cihazdan oynuyorsanız ekrana dokunun ve karakterinizi kontrol etmek için parmağınızı ekranda hareket ettirin.

Ubisoft serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Stack
 4. For Honor Warriors io
 5. All-Star Blast!
 6. Might & Magic Armies
 7. Balls Race
 8. Bubbles & Hungry Dragon
 9. Assassin's Creed Freerunners
 10. Brawlhalla Grand Slam
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Rabbids Volcano Panic? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için .io oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.