Dumb Ways to Die

Dumb Ways to Die dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin komik oyunlar!

Sevimli ama şaşırtıcı derecede aptal karakterlerin hayatının her zaman acılı bir sondan bir adım uzakta olduğu bir oyun olan Dumb Ways to Die'de çok sayıda komik (ve acımasız) mini oyunun keyfini çıkarın. Reflekslerinizin ve hızlı düşünmenizin büyük fark yaratacağı bir dizi kısa mücadeleye katılarak bu sonların önüne geçebilirsiniz. Bazıları hayatta kalacak, ama ne yazık ki çoğu hayatta kalamayacak. Bu yüzden, Dumb Ways to Die oynamadan önce titiz biri olmadığınızdan emin olun çünkü bazı ölümler beklediğinizden daha acımasız olabilir.

Oyunun tepki vermenizi beklediği hız çok yüksek ve Dumb Ways to Die meydan okumasının çoğu buradan geliyor, ancak Dumb Ways to Die dünyasının nasıl kurulduğunu öğrenmeye başladığınızda, bir nevi bilirsiniz ne beklemeli ve bu sevimli aptal karakterleri kurtarmakta gittikçe daha iyi olacaksınız. Dumb Ways to Die oyununda, kaçmak için ekrana hızlıca dokunarak bir yangını söndürmek zorunda kalmaktan, gelen ısırıklardan kaçmak veya asteroitleri yok etmeye kadar karşılaşacağınız durumlar çoğunlukla saçmadır, ancak bu, tetikte olmanızı sağlar ve şeyleri taze ve eğlenceli tutar. Ve yeterince hızlı tepki vermediğinizde, başarılı olmayı umduğunuzda ikinci bir şansınız olacak.

Dumb Ways to Die boyunca pek çok mini oyun deneyimleyeceksiniz ve zamanla hepsini yenmeyi başaracaksınız. Eniyioyunlar.com sitesinde oynayın ve maceranın sizi nereye götürdüğünü görün.

Nasıl oynanır

Oyunla etkileşime geçmek için fareyi kullanın. Her mini oyunda, oyunla nasıl etkileşime geçileceğine dair talimatlar bulunur.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Dumb Ways to Die? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için komik oyunlar kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir