Flappy Parrot With Create Words

Flappy Parrot With Create Words dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kelime oyunları!

Ekrana sürekli dokunarak sevimli bir kuşun uçuşunu kontrol ettiğiniz oyun olan efsanevi Flappy Bird'ü mutlaka biliyorsunuzdur. Flappy Bird'de amaç mümkün olan en uzun mesafeyi uçmaktır ve bunu yolunuza çıkan gelen borulardan kaçınarak başarıyorsunuz. Flappy Parrot With Create Words bu basit önermeyi kullandı, ancak dikey borulardan kaçınmak için ekrana dokunmak yerine havada dağılmış doğru harfleri toplamanız gerekiyor, böylece ekranın sol alt köşesinde yazılan kelimeyi oluşturabilirsiniz. .

Bu değişiklik, alışmış olabileceğiniz klasik kurallara beklenmedik bir değişiklik katıyor, ancak aynı zamanda her şeyi tazeliyor. Doğru harfi bulmak için ekranı sürekli taramak zorunda kalmak ve aynı zamanda oluşturmanız gereken kelimede görünmeyen harflerden kaçınmak, işleri her zamankinden daha zor hale getiriyor.

Kurallar biraz değiştirilmiş olsa da, sevimli grafikler Flappy Parrot With Create Words'in yukarıda bahsedilen klasikten miras aldığı bir şeydir. Ve bunu mutlu müzikle birleştirirseniz, oyunu yeniden başlatmak daha az can sıkıcı bir deneyime dönüşür.

Flappy Parrot With Create Words'ı denediğinizde Eniyioyunlar.com'da klasik bir oyunun eğlenceli bir yeniden hayalini oynayın.

Nasıl oynanır

Bir fare kullanıyorsanız ekranı tıklatın ya da bir mobil aygıttan kullanıyorsanız, ekranın etrafına dağılmış olan harfleri toplamanızı sağlar. Dikkatli olun, sadece ekranın sol alt köşesinde yer alan ve madeni paraların yer aldığı harflerin içerdiği harfleri toplamanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Flappy Parrot With Create Words? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kelime oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.