Wordoku

Wordoku dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kelime oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde Wordoku oynarken sabrınızı ve organizasyon becerilerinizi test edin. Wordoku oyununda rastgele harflerle dolu bir tahtanız var ve ekranın altında bir dizi başka rastgele harf var ve göreviniz 3x3 benzersiz karakterden oluşan sütunlar, satırlar ve alanlar oluşturmak. Her hamleden önce dikkatlice düşünün çünkü tıpkı satrançta olduğu gibi stratejiniz doğru değilse geçerli seçeneklerinizi hemen tüketebilirsiniz.

Neyse ki, Wordoku birden fazla zorluk seviyesine sahiptir, bu nedenle Başlangıç seviyesinden başlayabilir ve oyunun kurallarının nasıl çalıştığını öğrendikten sonra, daha yüksek zorluk modlarına geçebilir ve gerçekten mektup sıralama ustası olabilirsiniz. Pratik yaparak, seviyeyi zahmetsizce çözebileceğiniz bir aşamaya bile gelebilirsiniz. Ayrıca, Wordoku gibi bulmaca oyunları oynamanın ek bir avantajı da, genel olarak bulmaca oyunlarında daha iyi olmanızdır.

Eniyioyunlar.com'da mantık becerilerinizi test eden başka bir eğlenceli oyun oynayın.

Nasıl oynanır

Tahtadaki boş hücrelere tıklayarak ve ekranın altındaki yığından uygun harfleri seçerek 3x3 benzersiz harflerden sütunlar, satırlar ve kareler oluşturun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Wordoku? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kelime oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.