Football Killer

Football Killer dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin futbol oyunları!

Futbol birçok kişi tarafından sevilen bir spordur ve gezegendeki en popüler takım oyunlarından biridir. Football Killer, futbol formüllerini alıyor ve bu oyunun ilginç bir bulmaca oyunu haline getiriyor. Çeşitli düzeylerde, tekleme becerilerinizi ekrandaki tüm oyunculara vurmak için ya da topu hedefe yerleştirmek için kullanmanız gerekir. Ya da belki ikisinden de bir kombinasyon. Hatta bazı düzeyler, ilerlemenize yardımcı olacak ya da ilerlemenize engel olacak çeşitli engelleri ortaya çıkartabilir. Ölümcül sivri uçlar ya da çimentodan yapılmış dev toplar gibi, bir sonraki aşamaya geçebilmek için hızlı düşünmeniz gerekecek.

Ve siz tam tekmeleme sanatını ustalatırken, aynı zamanda mekansal farkındalığın içinde eğitildiniz, çünkü seviyenizi tamamlamak istiyorsanız, yörüngeünüzü doğru bir şekilde çizmek zorundasınız. Ve aynı zorlukları tekrar tekrar görmeyi beklemeyin, çünkü Football Killer sürekli olarak çözmeniz gereken yeni ve ilginç seviyelerle birlikte gelecek.

Eniyioyunlar.com üzerinde hiç önce hiç önce hiç bir zaman gibi futbol oynayın ve Football Killer içindeki tüm düzeyleri bitirmeyi deneyin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Football Killer? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için futbol oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.