Halloween Bubble Shooter

Halloween Bubble Shooter dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin top oyunları!

Cadılar Bayramı yılın özel bir zamanıdır ve elbette Eniyioyunlar.com bu olayı kutluyor. Size bu dönemin ünlü ürkütücü canavarlarından aklınızı almanıza yardımcı olabilecek eğlenceli bir oyun getirerek. Halloween Bubble Shooter bir balon patlatma oyunudur, yani senin görevin stratejik olarak baloncukları vurmak. Bu, aynı türden en az üç balondan oluşan bir çizgi oluşturacak şekilde nişan almanız gerektiği anlamına gelir. Bu görevi başarırsanız, o baloncuklar tahtadan kaldırılır, puanınız yükselir ve zafere yaklaşırsınız.

Bir Cadılar Bayramı oyunundan bekleyeceğiniz gibi, Halloween Bubble Shooter'in grafikleri bu korkunç olayın temasına uygundur, bu yüzden muhtemelen diğer balon patlatma oyunlarında bulamayacağınız bazı canavarlar veya başka ürkütücü unsurlar bulursanız şaşırmayın. . Ama panik yapmayın, çünkü Halloween Bubble Shooter çok sayıda seviyeye sahiptir ve birkaç seviyeden sonra bulduğunuz tüm canavarlara kesinlikle alışacaksınız ve muhtemelen onları sevimli bile göreceksiniz. Ya da kesinlikle o kadar korkutucu bir şey değil.

Halloween Bubble Shooter oynarken amacınızı ve stratejinizi başka bir eğlenceli bubble shooter ile test edin.

Nasıl oynanır

Fareyi kullanarak baloncuk atan kuleye nişan alın ve ateş etmek için farenin sol tuşuna basın. Oyunun amacı, aynı türden en az üç baloncuktan oluşan gruplar oluşturmaktır. Bunu başarırsanız, kuruldan elenirler.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Halloween Bubble Shooter? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için top oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.