Halloween Memory

Halloween Memory dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin hafıza oyunları!

Hafıza becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız ve Cadılar Bayramı'nı seviyorsanız, o zaman Eniyioyunlar.com tam size göre, çünkü burada Halloween Memory oynayabilirsiniz, konsantrasyon becerilerinizin zaferi garantileyeceği bir oyun.

Halloween Memory oyunundaki her tur, masaya kapalı olarak yerleştirilmiş bir dizi kartla başlar. Bir karta tıklayabilir ve altında ne olduğunu görebilirsiniz, ancak herhangi bir zamanda yalnızca bir kartın gösterilebileceğini unutmayın. Hangi kartın nerede olduğunu gördükten sonra, konumunu hatırlamak için elinizden gelenin en iyisini yapın, çünkü aynı türdeki kartları eşleştirmeniz gerekir. Aynı türden iki kartı doğru bir şekilde ortaya çıkarmayı başarırsanız, bu kartlar desteden çıkarılır ve bir sonraki seviyeye geçmeye bir adım daha yaklaşırsınız. Ve kesin olan bir şey var ki, Halloween Memory'dakiler kadar güzel grafiklerle her kartın altında ne olduğunu görmek ve bir cadı ya da bir tür canavarın sevimli bir temsilini bulmak için sabırsızlanacaksınız.

Eniyioyunlar.com'da Halloween Memory oynarken bazı cana yakın Cadılar Bayramı karakterlerinin yardımıyla hafızanızı test edin.

Nasıl oynanır

Masanın üzerine yerleştirilen kartların hangi kart olduğunu görmek için farenizi kullanarak veya ekrana dokunarak seçin. Ekrandan kaldırmak için aynı türden iki kartı eşleştirin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Halloween Memory? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için hafıza oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.