Hidden Objects Hello Spring

Hidden Objects Hello Spring dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin gizli nesne oyunları!

Hidden Objects Hello Spring oynarken çeşitli sahneleri analiz edin ve her türlü nesneyi bulun. Bu oyunda önünüzdeki resmi taramanız ve ekranın sol tarafında bulunan nesneleri seçmeniz gerekiyor. Bu kolay bir iş gibi görünse de, bazıları ortama gerçekten iyi uyum sağlar ve kamufle edilmiş gibi görünürler. Bunlar sizin açınızdan daha fazla dikkat gerektirecektir, ancak bu durumlarda çevreyi daha ayrıntılı bir şekilde görmek için büyüteci de kullanabilirsiniz.

Hidden Objects Hello Spring, tespit etmeniz gereken çeşitli farklı nesnelerle meydan okumaya devam ediyor, ancak aynı zamanda aynı sahneye ne kadar çok bakarsanız, o kadar çok nesne gözlemliyorsunuz. Neyse ki Hidden Objects Hello Spring, oynayabileceğiniz pek çok farklı seviyeye sahiptir ve oyunun sağladığı daha rahatlatıcı doğayı takdir edeceksiniz. Nesneleri fark etmenin heyecanı her zaman devam edecek ve listenizdeki bir nesneyi işaretlemeyi başardığınızda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ve seviyeye bakmanın çok uzun sürmediğinden emin olun, çünkü ayrılan süre içinde nesneleri bulamazsanız, seviyeyi yeniden başlatmanız gerekecek. Geçecek 16 farklı sahneyle Hidden Objects Hello Spring, size çok çeşitli, eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun sunmayı garanti ediyor.

Tüm nesneleri bulun ve Eniyioyunlar.com sitesinde Hidden Objects Hello Spring oyununun keyfini çıkarın.

Nasıl oynanır

Ekrandaki nesneleri seçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Büyüteç kullanıyorsanız, farenin sol düğmesini basılı tutabilir ve taramak için ekranı hareket ettirebilirsiniz. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Hidden Objects Hello Spring? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için gizli nesne oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.