Idle Arks: Sail and Build

Idle Arks: Sail and Build dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin 3d oyunları!

Idle Arks: Sail and Build içinde büyük bir gemi inşa edip denizlere yelken açtın. Ve eğer Noah 'ın hikayesini beğendiyseniz, o zaman Idle Arks: Sail and Build büyük bir gemi inşa etmek sizin için büyük bir fırsattır. Bu çabaların zaferleri ve memnuniyeti gibi büyük bir gemi inşa etmek sizin için de büyük bir fırsattır.

Sürükleyici 3 boyutlu grafiklerle, Idle Arks: Sail and Build dünyası hayata geçirilir, müzik ve sesler de dikkatinizi çekecektir ve sizi bu eşsiz deneyime daha da yaklaştıracaktır. Sizin göreviniz, sağlam bir gemi inşa etmek için bulabildiği kadar çok malzeme toplamak, ve sonra o gemiyi bulabilecek her kimse ile doldurmak. Bu görevler zor görünebilir, ama geminizi inşa etmeyi başardıktan sonra elde edeceğiniz büyük mutluluk kesinlikle buna değecektir.

Eniyioyunlar.com üzerinde eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun oynat ve Idle Arks: Sail and Build ile ilgili geniş denizleri keşfedin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Idle Arks: Sail and Build? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için 3d oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.