Landing Party

Landing Party dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin puzzle oyunları!

Landing Party, uzaylıların gezegenimizi işgal etmesini durdurmanız gereken şirin ve benzersiz bir bulmaca oyunudur. Bunu yapmak için aynı türden 5 uzaylıyı bir sıraya yerleştirmelisiniz. Bunu yaparak güvenli bir şekilde gezegenlerine geri ışınlanacaklar. Yine de dikkatli olmalısınız, onları yerleştirmek için onları koymak istediğiniz noktaya ulaşabileceklerinden ve yolun başka bir uzaylı tarafından engellenmediğinden emin olmalısınız. Ayrıca, uzaylılar düzenli aralıklarla ışınlanır ve bu, alanı nasıl organize etmeyi planladığınızı etkileyebilir. Bir uzaylının ışınlanmasını durdurmak için portalı engellemelisiniz.

Eğlenceli ve kolay kuralları ve harika grafikleri ile Landing Party, özellikle daha fazla uzaylı ışınlanırken size sayısız saatlerce eğlence sunacak. Eniyioyunlar.com'da uzaylıların gezegenimizi işgal etmesine engel olun ve yüksek bir puan alın!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Landing Party? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için puzzle oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.