LOLBeans io

LOLBeans io dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin lolbeans!

LOLBeans io dünyasına girdiğinizde Eniyioyunlar.com sitesinde eğlenceli ve rekabetçi bir battle royale oyununa hazırlanın. Bu oyunda gerçekten zorlu bir sınavdan geçiyorsunuz ve her turda son sırada bitiren oyuncu eleniyor. Yani her tur çok yüksek riskler içeriyor ve her hareketinizin önemli olduğundan emin olmalısınız.

Ve LOLBeans io'teki her tur, yolunuza yeni zorluklar çıkarır ve karşınıza çıkan engeller kesinlikle sizi şaşırtacak ve zekanızı ve reflekslerinizi test edecek. Diğer oyuncular da sizinle aynı tehlikelerle karşı karşıya kalabilir ve hatta kendi koşunuzu engelleyebilirler. En başarılı oyuncular en üst sırayı almak için mücadele ettiğinden, özellikle sonraki turların özellikle heyecan verici olacağı kesin. Bazen büyük bir çekiç sizi ve kazanma şansınızı pencereden fırlatabilir, ancak aynı şey başkasının da başına gelebilir ve o anlarda gerçekten LOLBeans io'in yanınızda olduğunu hissedeceksiniz.

LOLBeans io ile Eniyioyunlar.com sitesinde diğer oyunculara, çevreye ve zamana karşı oynayın.

Nasıl oynanır

Hareket etmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın ve atlamak için Space tuşuna basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekran düğmelerine dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi LOLBeans io? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için lolbeans kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.