Mega Anime Avatar Creator

Mega Anime Avatar Creator dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin rinmaru oyunları!

Sadece hayal gücünüzde var olan tüm manga karakterlerine hayat vermek için Rinmaru'nun Mega Anime Avatar Creator oyununu oynayın! Çevrimiçi bir forum için benzersiz, özel yapım bir avatar mı arıyorsunuz? Kendinizin etkileyici bir manga versiyonunu yaratmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, bu karakter oluşturma yarışmasını kaçırmayın! Bu oyunu öne çıkaran şey ise yüzlerce farklı seçeneğe sahip olmanız. Onları binlerce kombinasyonda karıştırın! Altı farklı kategoriden öğeler seçerek bir erkek, bir kız, bir peri ve hatta bir uzaylı yaratabilirsiniz. Özelliklerini, saçlarını, kıyafetlerini, aksesuarlarını ve arka planlarını özelleştirebileceğinize inanabiliyor musunuz?

Yaratıcı, karakteriniz için çok derinlemesine genetikle başlar. Fantastik renklerin yanı sıra güzel, geniş bir ten rengi yelpazesi var. İfadeler, dudaklar, muhteşem anime göz şekilleri, kaşlar ve sakal oluşturmak için anime burunları, kulakları, allık ve gözyaşları ile özelleştirin. Oyun, tamamen karıştırılabilen ve eşleştirilebilen hem erkek hem de kadın özelliklerini içerir. Saç modeli menüsü, üstleri, altları, ekstraları ve at kuyruğunu karıştırarak gerçekten benzersiz bir avatar oluşturmanıza olanak tanır. Seçim şaşırtıcı! Giysiler hem modern hem de tarihi ve kimono ve quipao gibi Asya ürünlerini kapsar. Üstlerin çoğu, erkekler ve kadınlar tarafından giyilebilmeleri veya sadece vücut tipini belirleyebilmeleri için bir cinsiyet geçişi ile birlikte gelir. Üstleri yelek, yaka, dış giyim, aksesuar ve eşarplarla kombinleyebilirsiniz! Aksesuarlar bölümü inanılmaz. Kanatlar, kolyeler, gözlükler, küpeler ve hatta mega kawaii hayvan peluşları var! Lama, yavru kedi ve tavşan da kaçıyor olsa da, chibi koyunlarının şimdiye kadarki en tatlı koyun olduğunu düşünüyorum. Bundan ayrı olarak, avatarın kendisi neko yapmak için mükemmel olan hayvan kulaklarına sahip olabilir. Sailor Moon'un mücevherlerini ve Homestuck'taki şekerli mısır boynuzlarını görüyorum. En sevdiğin anime karakterlerinden kaç tanesini burada canlandırabilirsin? Şimdi el eşyaları. Vay canına, Rin bizi burada gerçekten şımarttı. Sevimli pozlar yapmak için tam bir "eşyasız" bölümü var. Ve sonra tutulacak çok sayıda harika şey var, ışın kılıçları bile! Sahnenizi, çoğu Japonya'dan ilham alan çok çeşitli arka planlarla tamamlayın. Bunu kendi manga çizgi romanını yazmak için bile kullanabilirsin! Bu oyun piyasaya çıktığından beri son derece popüler oldu ve Rin ve Prince of Red Roses'un temalı güncellemeler eklediğini görmek bir zevkti.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Mega Anime Avatar Creator? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için rinmaru oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.