Merge Dreams

Merge Dreams dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin macera oyunları!

Merge Dreams oynarken büyülü bir krallığa girin ve Eniyioyunlar.com sitesinde rahatlatıcı ve eğlenceli bir deneyime hazırlanın. Canlı grafikleri ve mutlu müziğiyle Merge Dreams, bir doz rahatlamaya ihtiyacınız olduğunu hissettiğiniz anlar için kesinlikle keyif verecek ve harika bir seçim olacaktır. Stilize grafikler, büyülü, yüzen bir krallık sunar ve yeni öğeler yaratmak için aynı türden öğeleri birleştirmeniz gerekir. Diyarın şu anda ziyaret ettiğiniz bölümündeki tüm öğeleri birleştirmeyi başardığınızda, krallığın yeni bölümleri size açılacak ve siz de hikayeyi ilerleteceksiniz.

Yolculuğunuz boyunca Alice'e katılın ve arkadaşlarını kendilerini içinde buldukları her türlü tehlikeden kurtarmasına yardım edin. Onları beladan kurtarmanın yanı sıra, her türlü binayı inşa ederek ve daha güçlü olmaları için onları yavaş yavaş yükselterek hayal dünyalarını yeniden inşa etmelerine yardımcı olacaksınız. Bu binalardan aldığınız ürünler daha sonra satılabilir ve daha sonra Merge Dreams hikayesini daha da ilerletmek için kullanabileceğiniz altın ve deneyim puanları kazanırsınız. Bilinmeyen bir yolculuk sizi beklerken, yanınızda güvenilir müttefikleriniz olacağını ve yol boyunca karşılaşacağınız çeşitli dost yaratıkları birleştirerek, daha güçlü müttefikler olacak şekilde gelişeceklerini biliyorsunuz.

Merge Dreams oynayarak büyülü bir yolculuğa çıkın ve bu fantastik dünyanın sırlarını açığa çıkarın.

Nasıl oynanır

Ekrandan öğeleri seçmek için farenin sol düğmesine basın ve düğmeyi basılı tutarak ekrandaki diğer benzer öğelerin üzerine sürükleyin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Merge Dreams? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için macera oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.