Robot Police Iron Panther

Robot Police Iron Panther dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin macera oyunları!

Robot Police Iron Panther yanıp sönen ışıklar içeriyor. Suçla mücadelede kullanılacak bir robot köpeği bir araya getirmeyi hayal ettiyseniz, o zaman Eniyioyunlar.com sizin için bir oyundur. Robot Police Iron Panther'da önce yüksek teknoloji ürünü bir robot köpeği bir araya getirmeniz ve ardından şehrin dört bir yanından gelen çeşitli tehditleri ortadan kaldırmanız gerekiyor. Tahmin edeceğiniz gibi, yapım süreci ilgili bir süreçtir ve her parça doğru noktaya yerleştirilmelidir. Her türlü gelişmiş makinede yer alan sistemler hataya yer bırakmadığından, her şey doğru yere oturmalıdır. Ancak robotun yavaş yavaş bir dövüş makinesine nasıl benzemeye başladığını görmek, Robot Police Iron Panther oyununun eğlenceye getirdiği yollardan sadece biri. Özellikle bu süreci size göstermek için karmaşık animasyonlar kullanarak tüm parçaların nasıl birbirine uyduğunu ve her şeyin mantıklı bir şekilde nasıl bağlandığını göstermeye büyük özen gösterildiği için.

Ancak robot köpeğinizi bir araya getirmek Robot Police Iron Panther'in yalnızca bir parçasıdır, çünkü tüm bu zamanı yalnızca verimli ve gelişmiş bir makine inşa etmek için harcamadınız. Hayır, bilim kurgu dünyasında geçen ilginç karakterlerle benzersiz bir hikayede suçla savaşmak ve şehrin her yerinden gelen her türlü tehdidi ortadan kaldırmak için birlikte görevlere gitmeniz gerekecek. Oyunun bu savaş kısmı, muhtemelen beklediğiniz gibi, öncekinden çok daha fazla aksiyonla dolu, bu yüzden sokaklarda dolaşan ve huzuru bozan her türlü farklı canavara karşı birçok kavgaya girmeye hazırlanın. Robot Police Iron Panther'in savaş sistemi, rulet ve taş, kağıt, makas kombinasyonudur ve bir rakibe karşı 1'e 1 çatışmadır. İlk olarak, bir tekerlek dönecek ve dönüşünü durdurmak için ekrana tıklamanız gerekiyor. Bir elemente indikten sonra, bir saldırı türü seçmelisiniz. Hem siz hem de düşmanınız aynı tür saldırıya sahipse, ikiniz de hasar alırsınız. Büyük miktarda hasar vermek istiyorsanız, düşmanlarınızı yavaş yavaş sağlıklarından uzaklaştıran diğer yöntemlerden çok daha kolay yok edebilen Ultimate saldırınızı kullanabilirsiniz.

Eniyioyunlar.com'in yardımıyla bir Bilim Kurgu dünyasına adım atın ve Robot Police Iron Panther oynarken şiddetli bir dövüş makinesi yaratın.

Nasıl oynanır

Bir PC kullanıyorsanız, imleci hareket ettirmek için farenizi ve ekrandan bir şey seçmek için farenin sol düğmesini kullanarak oyunun öğeleriyle etkileşime girebilirsiniz. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, fareyi kullanmak yerine ekrana dokunmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Robot Police Iron Panther? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için macera oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.