Minicraft

Minicraft dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin minecraft oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde Minicraft oynadığınızda hayal gücünüzü serbest bırakın ve dilediğiniz gibi zanaat yapın. Minicraft oyununda, popüler Minecraft oyununda olduğu gibi, yere farklı tipte bloklar yerleştirerek dünyanın yapılandırmasını değiştirebilirsiniz. Her türlü harika yapıyı inşa edebilirsiniz ve bunu yapmak kesinlikle yaratıcı kaslarınızı esnetir. Dahası, emrinize amade birden fazla yapı taşıyla hayal gücünüz gerçekten çılgına dönebilir. Bu yapı taşlarının hepsinin farklı özellikleri vardır, bu nedenle optimum bir yapıya sahip olmak istiyorsanız her birini kullanmak için en iyi zamanın ne olduğunu öğrenmeniz gerekir.

Minicraft oyununda emrinize amade olan açık dünya, size Minicraft oyununun ilham aldığı Minecraft'ta bulunan geniş oyun alanını kesinlikle hatırlatacaktır. Yerdeki bloklara çarptıkça etrafınızdaki dünyada yeni yollar açabilir ve ardından onu istediğiniz gibi yeniden yaratabilirsiniz. Dahası, Minicraft dünyasına dağılmış her türlü sırrı keşfedebilir ve bulabilirsiniz. İnşa ederken, arazinin etrafında pusuda bekleyen tehlikelerin de farkında olmalısınız. Sonuç olarak, her an size saldırabilecek tehlikeli düşmanlara karşı kendinizi korumak için silahlar da üretmelisiniz.

Eniyioyunlar.com üzerinde Minicraft oynadığınızda, kendi hayal gücünüzün yarattığı bir dünyaya kendinizi kaptırın.

Nasıl oynanır

Hareket etmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın ve etrafa bakmak için fareyi ve yeni bir yol oluşturmak veya oymak için farenin sol düğmesini kullanın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Minicraft? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için minecraft oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir