Om Nom Run

Om Nom Run dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin atari oyunları!

Om Nom: Run'da efsanevi Cut the Rope serisi Om Nom ve Om Nelle'nin sevimli karakterleri ile hayatınızın bir koşusuna çıkın ve sola ve sağa hareket ederek ve zıplayarak ve eğilerek yolunuzdaki birçok engelden kaçının. Nomville'in acımasız sokaklarında geçen bir koşu oyunu.

Bu koşu oyunu sizi her zaman tetikte tutacaktır, çünkü her seviye belirli bir mesafeye ulaşmak, muhteşem akrobasi hareketleri yapmak veya küre toplamak gibi farklı zorluklar sunar. Seviyenin sonunda, isterseniz geliştirebileceğiniz bir yıldız derecelendirmesi alırsınız.

Yolda size yardımcı olmak için, mıknatıslar, çift jeton veya roket hızlandırmaları gibi, koşunuzun daha uzun süre dayanmasını sağlayabilecek çeşitli güçlendirmeler ve bonuslar var.

Ayrıca koşularınızdan topladığınız paraları kullanarak Nomville evreninden yeni karakterlerin ve şık kıyafetlerin kilidini açabilirsiniz. Şimdi Om Nom Run oynayın ve bolca eğlenin!

Om Nom serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Om Nom Connect Christmas
  2. Om Nom Bounce
  3. Om Nom Connect Classic
  4. Cut the Rope: Experiments

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Om Nom Run? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için atari oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.