Pirate Treasure Hook

Pirate Treasure Hook dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Eniyioyunlar.com'da Pirate Treasure Hook oynadığınızda kancanın ustası olun. Deniz hazinelerle doludur ve bir korsan her zaman kasalarını denizin zenginlikleriyle doldurmanın peşindedir, ancak büyük bir ödül talep etmek için amacınızın tüm bu ışıltılı hazineleri ele geçirmeye hazır olduğundan emin olmalısınız.

Korsan Hazine Kancası denizlerinin gördüğü en zengin korsan olmak için, deniz hazinelerinde kancayı vurmanın en iyi zamanının ne olduğunu öğrenmelisiniz. Amacınız, özellikle hepsini yakalamak için sınırlı zamanınız olduğu için gördüğünüz en değerli eşyaları ele geçirmektir.

Ve tüm o altının boşa gittiğini düşünmeyin! Bir seviyeyi bitirdikten sonra mevcut olan dükkandan birçok özel eşya satın alabilirsiniz. İstediğiniz zaman patlayacak bomba gibi şeyler.

Atışlarınızı dikkatli seçtiğinizden emin olun, çünkü bir kez çengelinizi çektiğinizde geri dönüş yoktur ve değerli saniyelerinizi geminize binmek için çok değerli olmayan bir şey almak için harcamak istemezsiniz.

Eniyioyunlar.com'da Pirate Treasure Hook oynadığınızda tüm seviyeleri tamamlayın ve denizlerin gördüğü en zengin korsan olun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Pirate Treasure Hook? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.