Sharkosaurus Rampage

Sharkosaurus Rampage dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin aksiyon oyunları!

Rio Rex'i Eniyioyunlar.com'da oynadığınızda sevdiyseniz, köpekbalıklarının harika olduğunu düşünüyorsanız ve ne kadar yıkıma neden olduğunuza göre puan aldığınız oyunları seviyorsanız, o zaman Sharkosaurus Rampage'dan gerçekten keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz. Rio Rex gibi, Sharkosaurus Rampage'da ortalığı kasıp kavurmanız gerekiyor, ancak burada devasa bir T Rex'i kontrol etmek yerine, görünüşe göre bilim tarafından değiştirilmiş devasa bir köpekbalığını kontrol ediyorsunuz. Ve bunu hesaba katarsanız, köpekbalığının neden öfkeli olduğunu kesinlikle anlayabilirsiniz.

Bir sonraki seviyeye geçmek için yapmanız gereken tek şey seviyeden tüm insanları ortadan kaldırmaktır. Ve sadece bir köpekbalığı değilsin, aynı zamanda bir bina kadar uzun bir köpekbalığısın, bu yüzden bir şeyleri yok etmenin o kadar zor olmayacağını hayal edebilirsin. Muazzam bedeninizi ve gücünüzü kullanarak düşmanlarınızı alt edebilir ve onları ısırıp yutabilirsiniz ve daha sonraki bölümlerde onları vurabilirsiniz. Ancak düşmanlarınızın oturup yenmeyi bekleyeceğini düşünmeyin. Laboratuarlarından kaçtığınızı anladıklarında uyum sağlayacaklar ve sizi alt etmeye çalışmak için her türlü silahla kendilerini silahlandıracaklar. Bu yüzden seviyeyi kazanmak için dikkatli olmalı ve çevreyi ve gücünüzü kullanmalısınız.

Eniyioyunlar.com üzerinde Sharkosaurus Rampage oynadığınızda dev bir köpekbalığı olarak oynayın ve tüm seviyeleri tamamlayın.

Nasıl oynanır

Köpekbalığını seviyeler arasında hareket ettirmek için ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanın. Farenizi kullanarak nişan alın ve ısırmak veya ateş etmek için farenin sol düğmesini kullanın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Sharkosaurus Rampage? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için aksiyon oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.