Star Wars Avatar Creator

Star Wars Avatar Creator dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin rinmaru oyunları!

Aman Tanrım çocuklar, buna inanamayacaksınız! Rinmaru'nun uzun zaman önce tasarladığı şu harika oyunu hatırlıyorum: Star Wars Avatar Creator ve size şunu söyleyeyim, bu dünyanın dışında bir oyun!

Kendi Star Wars karakterinizi kişiselleştirirken destansı tarzda bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Kadınsı veya maskülen arasında seçim yapın, ardından Twi'lek, insan, Togruta, Miraluka, Mirialan, Rattataki, Sith, Zabrak, Chiss ve daha fazlası gibi ikonik Star Wars ırkları arasından seçim yaparak çok çok uzak bir galaksiye dalın! Her seçim, oynayabileceğiniz bir aksesuar hazinesinin kilidini açar.

Ve nostaljik hitler gelmeye devam ediyor! Klon Savaşları serisinden Prenses Leia, Rey ve hatta Ahsoka Tano'nun kendi versiyonlarını yaratın. Seçenekler sonsuzdur!

Ancak hepsi bu kadar değil; bu oyun sizi Star Wars evreninin farklı köşelerine götürecek karmaşık kıyafetler, sevimli aksesuarlar (evet, evcil hayvanlar bile!) ve dudak uçuklatan arka planlarla dolu.

Işın kılıcınızı kapın ve içinizdeki Jedi moda tutkununu açığa çıkarmaya hazırlanın! Stilin gücü sizinle olsun!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Star Wars Avatar Creator? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için rinmaru oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir