Stick War

Stick War dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin çöp adam oyunları!

Stick War topraklarına savaş geldi ve birliklerinizi zafere götürmek size kalmış. Stick War, Eniyioyunlar.com sitesinde tekrar kolayca oynayabileceğiniz başka bir Flash oyunudur. Öykünmenin gücü ve Ruffle sayesinde, Eniyioyunlar.com sitesinde bu klasik oyunu tüm görkemiyle deneyimleyebilir ve şiddetli savaşlarda stratejik kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.

Stick War'deki amacınız, bir ordu oluşturmak ve onu, sürekli olarak size saldırmaya gelen, sonsuz gibi görünen bir düşman sürüsüne karşı savaşmaya göndermektir. Ancak birliklerinizi seçip savaşa göndermiyorsunuz. Stick War oyununda birimlerinizin her birini ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz, böylece neler olup bittiği üzerinde biraz daha fazla kontrolünüz olur. Kısa sürede işler oldukça yoğunlaşır ve Stick War kampanyası boyunca, amansız bir düşmana karşı size hızlı ve hızlı savaşlar sağlayarak strateji ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Her türden birimi savaşa gönderebilirsiniz ve her durumda hangisinin en iyi olduğuna karar vermek size kalmıştır, çünkü bazıları belirli bir birlik türüne karşı daha güçlüdür. Savaş alanının bu sürekli değerlendirmesi, Stick War oyununun sizi meşgul etme ve eğlenceyi devam ettirme yollarından yalnızca biridir. Başka bir yol da, size ekranda meydana gelen dövüşle ilgili biraz daha fazla bağlam sağlayan ilginç hikayesidir.

Neyse ki, Ruffle gibi harika öykünücüler sayesinde tarayıcıda çok sayıda Flash oyun bir kez daha kullanılabilir ve Eniyioyunlar.com sitesinde, bir süredir tarayıcılarda bulunmayan her tür klasik Flash oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Stick War şu anda oynayabileceğiniz bir oyundur, o yüzden gelin ve ordunuzu zafere taşıyın.

Nasıl oynanır

Birliklerinizi seçmek ve onlarla etkileşim kurmak için farenin sol düğmesini kullanın ve karakterleri hareket ettirmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın. Eylemleri gerçekleştirmek için Boşluk tuşuna basın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Stick War? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için çöp adam oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir