Ragdoll Rise Up

Ragdoll Rise Up dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin çöp adam oyunları!

Balonların tek ulaşım aracı olduğu Ragdoll Rise Up, seviyenin en üstüne çıkmanız gereken bir oyundur. Tabii ki, işler o kadar basit değil ve Ragdoll Rise Up, balonlarınızla kaçmak istiyorsanız, birçok seviye boyunca aşamalara dağılmış çeşitli engellerin tümünü ortadan kaldırmanızı istiyor.

Bu engeller, yalnızca yolunuzu tıkayan bloklardan, onlarla çarpışırsanız balonunuzu yok edecek tehlikeli sivri uçlara kadar her şey olabilir. Ve işler yavaş başlasa da, ne kadar çok oynarsanız, engeller o kadar zorlaşır, hatta bazı aşamalarda çeşitli türde tehlikeler bir arada görülür. Karakterinizin uçup gitmesi için yolu temizlemek için bu engellere dokunmanız gerekiyor. Ancak yolunuzu tıkayan sadece bu öğeleri seçme hızınız değil, aynı zamanda onları kaldırmayı seçtiğiniz sıradır.

Ragdoll Rise Up oynamaya başladıktan sonra dikkatinizi çeken ilk şey, size bazen çocukların yaptığı karakalem çizimlerini hatırlatabilecek kendine özgü sanat tarzı olabilir. Bu görsel öğeler, Ragdoll Rise Up oyununa gerçekten benzersiz bir atmosfer veriyor ve aksiyonu çok daha eğlenceli hale getiriyor. Ve oyun bağlamında çok daha inandırıcı.

Eniyioyunlar.com üzerinde Ragdoll Rise Up oynarken seviyeyi geçmek için balonları kullanın ve eğlenin!

Nasıl oynanır

PC kullanıyorsanız, kaldırmak için ekrandaki çeşitli öğelere farenin sol düğmesini kullanarak tıklayın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, parmağınızla bu engellere dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Ragdoll Rise Up? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için çöp adam oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.