Stickman Skate: 360 Epic City

Stickman Skate: 360 Epic City dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin spor oyunları!

Kaykayınızı kapın ve yalnızca en cesurların seviyeleri bitirip en çok puanı alabileceği eğlenceli bir oyun olan Stickman Skate: 360 Epic City'da en cüretkar numaraları yapmaya hazır olun. Doğru zamanda zıplayın ve yolda karşılaşacağınız birçok tehlikeden kurtulmak için hızınızı yönetin.

Stilize grafikler sizi Stickman Skate: 360 Epic City'dan şehre çekecek ve harika görünmesinin yanı sıra navigasyon ve hayatta kalmanıza da yardımcı olacak. Grafiklerin yanı sıra, harika müzik, başınızı ritme göre aşağı yukarı salladığınızı görecek.

Ollie's'den Indy's ve Nose Grind'e kadar, patencinizin yaptığı hareketlerin çeşitliliği etkileyici ve sergilenen çeviklik şaşırtıcı değil. Stickman Skate: 360 Epic City'in harika yanı, meydana gelen yaralanmaların yalnızca hayali olmasıdır!

Eniyioyunlar.com ile paten parkına gidin ve Stickman Skate: 360 Epic City'ı denediğinizde bolca eğlenin!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Stickman Skate: 360 Epic City? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için spor oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.