SUPERHOT Prototype

SUPERHOT Prototype dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin silah oyunları!

Dünyayı şaşırtan dünya çapındaki birinci şahıs nişancı fenomeni SUPERHOT'un temelini oluşturan prototipi şimdi oynayın. Oyunun bu ilk yinelemesinde, SUPERHOT Prototype, harika bir fikrin başlangıcını zaten görebilirsiniz. Zamanın yalnızca siz hareket ettiğinizde ilerlediği, türünün tek örneği bir nişancı deneyimi yaşayın.

Aksiyon vahşi ve sizi tahmin etmeye devam edecek ve en sevdiğiniz filmlerdeki çılgın aksiyon sahnelerine benziyor: Çin filmlerinin yoğun aksiyonuyla karıştırılmış biraz Matrix, burada ağır çekim ve etrafta uçuşan enkaz kalbinizin çarpmasını sağlayacak ve adrenalin son derece yüksek seviyelerde.

Hemen tanınabilir bir sanat stili ve heyecan verici bir oyun ile Eniyioyunlar.com'da SUPERHOT Prototype ile harika zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi SUPERHOT Prototype? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için silah oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.