Tom Clancy's Shootout

Tom Clancy's Shootout dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin silah oyunları!

Dünyanın dört bir yanından elit nişancıların Eniyioyunlar.com'da sanal silah ustalıklarını sergilemek için yarıştığı yoğun bir Eğitim Alanı olan Tom Clancy's Shootout'nin kalbine adım atın. Bu adrenalin yüklü ortamda, beceri ve doğrulukla nişan alıp hedefleri vururken refleksleriniz ve hassasiyetiniz teste tabi tutulacak. Her atışta uzmanlığınızı sergileyecek ve Tom Clancy's Shootout turlarını kazanmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayacaksınız. Drone'ları düşürmek ve daha güçlü silahlara erişimin kilidini açmak için Tom Clancy's Shootout'de diğer oyunculara karşı yarışırken heyecan verici savaşlara katılın. Her başarılı vuruşla rakiplerinize karşı bir avantaj elde edecek ve Eğitim Alanının şampiyonu olmak için sıralamalarda yükseleceksiniz.

Tom Clancy's Shootout'de her biri kendine özgü becerilere ve yeteneklere sahip seçkin operatörler arasından seçim yapın ve dünyanın en iyi skorunu elde etmek için çabalayın. Uzmanlıkları emrinizde olduğundan, yıkıcı ateş gücünü açığa çıkarabilecek ve rekabete kolaylıkla hakim olabileceksiniz. Ancak dikkatli olun; yalnızca en yetenekli ve kararlı oyuncular zirveye çıkıp şampiyon unvanını alabilir. Tom Clancy's Shootout'un yoğun savaşlarında ilerlerken, rakiplerinizi geride bırakmanıza ve zafere ulaşmanıza yardımcı olacak yeni stratejiler ve taktikler keşfedeceksiniz. Hassas atışlardan stratejik konumlandırmaya kadar vereceğiniz her karar, oyundaki başarınızı derinden etkileyecektir. Her maçın becerilerinizi sergilemeniz için yeni bir fırsat sunduğu Tom Clancy's Shootout'da rekabetin heyecanı yaşanıyor.

Ekipmanlarınızı toplayın, kilitleyin ve yükleyin ve Eniyioyunlar.com adresindeki Eğitim Alanına girmeye hazırlanın. Hızlı oynanışı, dinamik savaşları ve rekabetçi ruhuyla Tom Clancy's Shootout, Eniyioyunlar.com'da adrenalin pompalayacak bir deneyim vaat ediyor.

Nasıl oynanır

Ateş etmek için farenin sol düğmesini kullanın ve hedeflerinizi seçmek için fareyi ekranda hareket ettirin. Mobil cihazdan oynuyorsanız ekranda çekim yapmak istediğiniz noktaya dokunun.

Ubisoft serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Idle Miner Space Rush
 2. Rabbids Volcano Panic
 3. Stack
 4. For Honor Warriors io
 5. All-Star Blast!
 6. Might & Magic Armies
 7. Balls Race
 8. Bubbles & Hungry Dragon
 9. Assassin's Creed Freerunners
 10. Brawlhalla Grand Slam
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Tom Clancy's Shootout? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için silah oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.