The Final Earth 2

The Final Earth 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin günlük oyunlar!

The Final Earth 2'da, uzayın tehlikeli ve bilinmeyen ortamında, her anın iyi ya da kötü olabilecek sürprizler getirebileceği gelişen bir şehir inşa etmelisiniz. Gelişmiş bir toplum olmak ve uzayda güvenli bir şehir yaratmak için önce kaynakları toplamanız gerekir, bu kaynakları daha sonra medeniyetin yeni zirvelerine ilerlemek için araştırmaları finanse etmek için kullanacaksınız.

Küçük bir şehirden metropole giden yol zordur ve sürekli olarak doğru kararlar vermeniz istenir, çünkü Dünya zaten yok olduğu için tek bir yanlış hareket şehrinizi yok edebilir. Bu kadar yüksek bahislerle, inşa edilecek en iyi binaların hangileri olduğunu ve sınırlı kaynaklarınızı nerede yoğunlaştırmanız gerektiğini bilmelisiniz. The Final Earth 2 oyununda insanlığın kaderi senin omuzlarında.

Eniyioyunlar.com'da hayallerinizdeki şehri kurun ve The Final Earth 2 oynayın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi The Final Earth 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için günlük oyunlar kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.