The Sorcerer

The Sorcerer dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zuma oyunları!

The Sorcerer'da önünüzde oldukça büyülü bir deneyim var, özellikle de reflekslerinizi ve mekansal farkındalığınızı test eden oyunlardan hoşlanıyorsanız. Oynanış size hemen tanıdık gelse de, The Sorcerer yine de keyif verme ve size saatlerce eğlence ve rahatlama getirme yeteneğine sahiptir. Aynı renkteki balonları eşleştirmeniz gereken oyunları nasıl oynayacağınızı zaten biliyor olsanız da, The Sorcerer oyununda dikkate almanız gereken ekstra bir zamanlayıcı vardır ve bu, baloncuk sıralarının yerleştiriliş biçiminde oluşur. gemide. Burada sıra yavaş yavaş tahtadaki bir noktaya doğru hareket ediyor ve sıra bu hedefe ulaşırsa seviyeyi kaybedersiniz.

İlerlemek için ekranın ortasında bulunan büyücünün atışlarının açısını kontrol etmeli ve aynı renkten en az üç tanesi birbirine bağlı olacak şekilde baloncukları vurmalısınız. Bu, büyünün çalışmasını ve bu baloncukları tahtadan kaldırmasını sağlar. Baloncuklardan oluşan bu yılan türünü azaltmayı başardıysanız, bir sonraki seviyeye geçeceksiniz. İşin püf noktası, baloncukların hareketine hızla uyum sağlamanız ve her zaman ileriyi düşünmeniz gerektiğidir, çünkü her atış, ilerleyen baloncukların konfigürasyonunu büyük ölçüde değiştirebilir.

The Sorcerer'ı denediğinizde ve tüm seviyeleri bitirdiğinizde klasik bir oyun deneyimiyle Eniyioyunlar.com'da rahatlayın!

Nasıl oynanır

Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, baloncukları vurmak istediğiniz açıda ekrana dokunun. PC kullanıyorsanız nişan almak için fareyi kullanın ve ateş etmek için farenin sol tuşuna basın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi The Sorcerer? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zuma oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.