Marble Puzzle Blast

Marble Puzzle Blast dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zuma oyunları!

Renkli bir dünyaya girin ve hızlı reflekslerin ve iyi bir nişan almanın sizi bir sonraki seviyeye taşıyacağı eğlenceli bir maceraya atılın. Marble Puzzle Blast, pek çok seviyesi boyunca eğlenceli ve sakinleştirici bir deneyim sunar, yalnızca oynanışı nedeniyle değil, aynı zamanda doğa ortamı da rahatlatıcı bir atmosfer yaratmaya elverişlidir. Oyunun amacı, ekranın ortasına yerleştirilmiş toptan misketleri yavaşça ilerleyen misket hattına doğru dikkatlice vurmaktır. Ancak Marble Puzzle Blast oyununda bilyeleri vurarak değil, aynı türden en az üç misketin birbirine bağlı olduğundan emin olarak ekrandan kaldırıyorsunuz. Yani amaçsızca ateş etmek sadece işleri daha da kötüleştirecektir. Attığınız misketlerin her biri farklı türdendir, bu yüzden dikkatli bir şekilde nişan aldığınızdan emin olun. Bilye dizisi çıkış noktasına ulaşırsa seviyeyi yeniden başlatmanız gerekecek. Elbette, akılda herhangi bir strateji olmadan ateş etmenin bir diğer kötü yönü de, tahtadan misketleri çıkarmazsanız, sürekli büyüyen misketlere yenilerini ekleyerek sizi yenilgiye yaklaştırmasıdır.

Atışlarınızı planlamanız gerektiği gerçeği, Marble Puzzle Blast oyununu biraz daha zorlu hale getirebilir, ancak misketleri tam doğru yerde vurmanın heyecanı her zaman güzel bir duygu olacaktır. Marble Puzzle Blast oyununda ilerlemek için sabırlı bir oyuncu olmalısınız. Ve ne kadar iyi olursanız, Marble Puzzle Blast'in karşınıza çıkardığı birçok zorluğun üstesinden gelmede o kadar iyi olursunuz, özellikle sonraki seviyelerde. Bu seviyelerde sadece misketlerin hedeflerine ulaşmak için izlediği her türlü farklı yol yoktur, aynı zamanda yolunuza her türlü başka sürpriz de atılır.

Eniyioyunlar.com sitesinde Marble Puzzle Blast oyununun keyfini çıkarın ve kaç seviyesini bitirebileceğinizi görün.

Nasıl oynanır

Atışlarınızı yapmak için fareyi kullanın ve yığına doğru misket atmak için farenin sol düğmesine basın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Marble Puzzle Blast? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zuma oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir