Wiggle

Wiggle dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin hayvan oyunları!

Wiggle'da yaklaşan büyük bir sel tehlikesinden kaçmaya çalışan şirin bir omurgasızsınız. Mümkün olduğu kadar çok mesafe kat etmeniz ve yolunuzdaki birçok tehlikeli engele dikkat etmeniz gerekiyor. İlerlemenizi yavaşlatacak şeylerden uzak durun, bu nedenle inanılmaz derecede sevimli olsalar ve sadece sarılmak isteseler de, duvarlara veya bulanık mavi yaratıklara çarpmak büyük bir hayır-hayırdır. Bazen mavi arkadaşlar sana tutunur, bu yüzden onlardan kurtulmak için hızlı bir şekilde bir rampa kullanmalı veya onları deliklere bırakmalısın. Ama bu son kısma dikkat edin, onları kendi içinizde takip etmek istemezsiniz!

Yine de yolda yardımcı öğeler var, bu yüzden dayanıklılığı artırmak için pembe veya gökkuşağı noktaları topladığınızdan emin olun. Kendinizi birkaç değerli saniye için korumak için bir kalkan alın, bir futbol topu sürün ve hayatta kalmak için çılgın atılımınızda size daha fazla yardımcı olacak madeni paralar, mıknatıslar veya güçlendirmeler toplayın! Her şey sona ermeli ve sel sonunda seni yakalayabilir, ama yine de hayatın için koşabilir ve eğlenceli oyun Wiggle'da en yüksek puanı alabilirsin!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Wiggle? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için hayvan oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.